Заправка кондиціонера Радар-Сервіс

Кондиціонер
Перевірка та заправка системи кондиціонування
854.88 грн
Очистка системи кондиціонування повітря (стандарт)
197.28 грн
Очистка системи кондиціонування повітря (ультразвукова)
394.56 грн
Хімічна антибактеріальна чистка системи кондиціонування+ОЧИСНИК-ДЕЗІНФЕКТОР ДЛЯ КОНДИЦІОНЕРІВ (ЗІ ШЛАНГОМ) 300 МЛ
1202.22 грн
Очистка системи кондиціонування повітря (ультразвукова)+TEROSEPT АНТИСЕПТИК-ОЧИЩУВАЧ ДЛЯ КОНДИЦІОНЕРІВ VR 200 (200 МЛ)
1378.83 грн

Рекомендується робити перевірку кондиціонера регулярно та своєчасно. Якщо після останньої заправки рівень фреону знизився більше ніж звичайно, це може бути показником проблем з системою, несправності герметичності резервуара тощо. У цьому випадку рекомендується звернутися до кваліфікованих фахівців, які проведуть діагностику та вирішать будь-які проблеми.

Автосервісний центр "Радар-Сервіс", який знаходиться на вулиці Стрийській, 350 в місті Львові, готовий швидко та якісно надати допомогу з будь-яких питань, пов'язаних з системою охолодження Вашого авто.

 

 

Коли необхідна заправка фреону

Електронні системи клімат-контролю автомобілів не тільки регулюють температуру всередині салону, а й очищують повітря від забруднень. Згідно з думкою експертів, щорічне зниження рівня фреону на 15% є допустимою нормою, але якщо цей показник вище, то потрібно провести ретельний огляд системи кондиціонування.

Навіть якщо здається, що кондиціонер працює належним чином, насправді він може бути несправним, що становить серйозну загрозу безпеці. Регулярний запуск несправного кондиціонера може призвести до того, що авто, працюючи на підвищених оборотах, може просто не витримати таких навантажень. Тому важливо слідкувати за порадами фахівців та регулярно перевіряти кондиціонер не рідше одного разу на рік.

 

Ось деякі підказки, як можна самостійно визначити, що кондиціонер зламався: 

  • повільне охолодження салону автомобіля;
  • кондиціонер шумить (особливо протягом кількох хвилин після запуску);
  • неприємний запах всередині автомобіля.

 

 

Як налаштувати систему

Перше, що необхідно зробити, якщо Ви помітили незвичайну поведінку автомобіля, – якнайшвидше звернутися в сервісну майстерню.

На першому етапі ремонт та чистка кондиціонера полягає в усуванні залишків старого фреону. Потім проводиться перевірка резервуара на наявність тріщин, оскільки вони можуть призвести до витоку рідини. Якщо проблема залишається, необхідно зробити більш детальну діагностику. У деяких випадках може знадобитися демонтаж торпеди. Після виявлення та усунення причин рухомі деталі компресора змащуються невеликою кількістю мастила, а потім у резервуар заливають новий фреон.

Для успішного виконання будь-якого автомобільного ремонту необхідні навички та значний досвід. Автосервісний центр "Радар-Сервіс" використовує різноманітні сканери та передове обладнання для швидкої та точної діагностики. Ми запрошуємо відвідати наш центр та переконатися у нашій експертизі у всіх питаннях, що стосуються автомобільної галузі.