Про автоцентр

Автосервісний центр "Радар-сервіс" веде свою історію з 1998 року, і за час роботи у Львові і Львівській області динамічно розвивається, постійно вдосконалюючи рівень якості роботи. На даний момент автосервісний центр займає одну з лідируючих позицій на ринку нових автомобілів і сервісного обслуговування в регіоні. Завдяки тому, що автосервісний центр «Радар-сервіс» входить до складу Української Автомобільної Корпорації, клієнти гарантовано отримують послуги і продукт незмінно високої якості.

ТОВ «РАДАР-СЕРВІС»:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA:

Автосервісний центр "Радар-сервіс" офіційно представляє автомобілі південнокорейського бренду KIA у Львові і області. Автомобілі KIA представлені широким модельним рядом, з яким можна ознайомитися в сучасному і комфортному шоу-румі. У нас Ви знайдете все, що на даний момент пропонує автовиробник: від субкомпактного мешканця міських вуличок KIA Picanto до флагманського кросовера KIA Sorento. Або Вам до душі бестселер KIA Sportage? Просто приходьте, і Ви гарантовано виберете саме «свій» автомобіль.

КРОСОВЕРИ CHERY:

Судячи з кількості автомобілів Chery на наших дорогах, українські клієнти по-справжньому оцінили модельний ряд автовиробника, який представлений відразу декількома кросоверами. Вибирайте в якості першого автомобіля компактний Tiggo-2 або ж «старшого» Tiggo-4, можливо, Вам підійде Tiggo-7? А може Вам потрібен семимісний кросовер? Тоді зверніть увагу на флагманський Tiggo-8. У будь-якому випадку, який би Tiggo Ви не вибрали, Вам завжди гарантовані гарна якість і достатній кліренс.

КРОСОВЕРИ JETOUR:

Geely Auto Group є провідним виробником автомобілів, який базується в Ханчжоу, Китай і був заснований як дочірня компанія Zhejiang Geely Holding Group. Група керує кількома провідними брендами, включаючи Geely Auto, що динамічно розвивається. Компанія пройшла шлях від послідовника до одного з лідерів у науково-технологічній сфері. 

Geely розвиває виробництво, розширює модельний ряд та удосконалює якість продукції, у тому числі шляхом придбання західних компаній та співробітництва з іноземними підприємствами у сфері технологій та інновацій. Найбільш яскравими прикладами такої співпраці є розробка електромобілів та гібридів преміумклас під брендом Smart спільно з Daimler AG, розробка двигунів внутрішнього згоряння з Volvo Car Group, яка з 2010 року є дочірнім підприємством Geely. Крім того, зі знакових придбань компанії Geely варто виділити малайзійську компанію Proton, британський Lotus та американську Terrafugia.

Geely належать 15 автомобільних заводів та 8 заводів з виробництва трансмісій та двигунів на території Китаю за кордоном, а також науково-дослідні центри у Китаї, Швеції, Англії та Німеччині, дизайн-бюро у Шанхаї, Гетеборгу, Барселоні, Каліфорнії та Ковентрі.

В грудні 2022 року до нових автосалонів надійшли кросовери GEELY ATLAS PRO.

В жовтні 2023 року в Україну прибули автомобілі моделі COOLRAY та GEELY MONJARO.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:

Передаючи Вам автомобіль, ми завжди дбаємо про те, щоб Ви могли в майбутньому отримати якісне, висококваліфіковане сервісне обслуговування. Регламентне технічне обслуговування, післягарантійне обслуговування, ремонт будь-якої складності або просто діагностика - наші фахівці знають практично все про Ваш автомобіль. Постійний доступ до баз даних автовиробника, консультування, регулярні тренінги, найсучасніше обладнання - ми робимо все можливе, щоб Ви були задоволені обслуговуванням.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ:

Ризикувати, в спробі заощадити на покупці запасних частин або ж при виборі аксесуарів, дуже і дуже сумнівна затія. В першу чергу необхідно подбати про безпеку! Впевненість в своєму автомобілі може гарантувати використання в процесі обслуговування та ремонту тільки оригінальних запасних частин. Автосервісний центр «Радар-сервіс» завжди готовий запропонувати широкий асортимент різних запасних частин, витратних матеріалів та комплектуючих, а також оригінальних аксесуарів. На всі комплектуючі, які використовуються в процесі ремонту і обслуговування діють гарантійні зобов'язання, які оформляються документально.