Про автоцентр

Автосервісний центр "Радар-сервіс" веде свою історію з 1998 року, і за час роботи у Львові і Львівській області динамічно розвивається, постійно вдосконалюючи рівень якості роботи. На даний момент автосервісний центр займає одну з лідируючих позицій на ринку нових автомобілів і сервісного обслуговування в регіоні. Завдяки тому, що автосервісний центр «Радар-сервіс» входить до складу Української Автомобільної Корпорації, клієнти гарантовано отримують послуги і продукт незмінно високої якості.

ТОВ «РАДАР-СЕРВІС»:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР KIA:

Автосервісний центр "Радар-сервіс" офіційно представляє автомобілі південнокорейського бренду KIA у Львові і області. Автомобілі KIA представлені широким модельним рядом, з яким можна ознайомитися в сучасному і комфортному шоу-румі. У нас Ви знайдете все, що на даний момент пропонує автовиробник: від субкомпактного мешканця міських вуличок KIA Picanto до флагманського кросовера KIA Sorento. Або Вам до душі бестселер KIA Sportage? Просто приходьте, і Ви гарантовано виберете саме «свій» автомобіль.

КРОСОВЕРИ CHERY:

Судячи з кількості автомобілів Chery на наших дорогах, українські клієнти по-справжньому оцінили модельний ряд автовиробника, який представлений відразу декількома кросоверами. Вибирайте в якості першого автомобіля компактний Tiggo-2 або ж «старшого» Tiggo-4, можливо, Вам підійде Tiggo-7? А може Вам потрібен семимісний кросовер? Тоді зверніть увагу на флагманський Tiggo-8. У будь-якому випадку, який би Tiggo Ви не вибрали, Вам завжди гарантовані гарна якість і достатній кліренс.

КРОСОВЕРИ JETOUR:

Автомобілі нового бренду, які відносно недавно з'явилися в автосервісному центрі «Радар-сервіс», були тепло сприйняті в Україні, особливо якщо врахувати стійку тенденцію - клієнти цінують автомобілі, які готові до не найкращих доріг. Модельний ряд JETOUR представлений на даний момент кросовером X70, але комплектація більш ніж достатня, щоб Ви по достоїнству оцінили рівень комфорту і якість виконання.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:

Передаючи Вам автомобіль, ми завжди дбаємо про те, щоб Ви могли в майбутньому отримати якісне, висококваліфіковане сервісне обслуговування. Регламентне технічне обслуговування, післягарантійне обслуговування, ремонт будь-якої складності або просто діагностика - наші фахівці знають практично все про Ваш автомобіль. Постійний доступ до баз даних автовиробника, консультування, регулярні тренінги, найсучасніше обладнання - ми робимо все можливе, щоб Ви були задоволені обслуговуванням.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ:

Ризикувати, в спробі заощадити на покупці запасних частин або ж при виборі аксесуарів, дуже і дуже сумнівна затія. В першу чергу необхідно подбати про безпеку! Впевненість в своєму автомобілі може гарантувати використання в процесі обслуговування та ремонту тільки оригінальних запасних частин. Автосервісний центр «Радар-сервіс» завжди готовий запропонувати широкий асортимент різних запасних частин, витратних матеріалів та комплектуючих, а також оригінальних аксесуарів. На всі комплектуючі, які використовуються в процесі ремонту і обслуговування діють гарантійні зобов'язання, які оформляються документально.