Запчастини

Коли досвід надання послуг клієнтам, які шукають оригінальні запасні частини, оливи, лакофарбові матеріали, ГБО або ж охоронні системи чи навіть шини та диски, налічує 25 років, ми просто не маємо права залишати клієнта наодинці з проблемою. Навіть якщо логістичні ланцюжки порушуються, ми, попри все, намагаємось забезпечити Вам можливість замовити та вчасно отримати необхідні запасні частини для відновлення або ж ремонту автомобіля.

Компанія «ЗІП-Авто» не просто ще один оператор ринку запасних частин та комплектуючих, адже приналежність до групи компаній УкрАВТО дає клієнту впевненість у тому, що час від замовлення до отримання буде мінімальним. Не важливо, якого бренду чи моделі Ваш автомобіль, адже ми завжди маємо на складах компанії рішення для більшості питань, відтак Ви залишаєтесь мобільними і витрачаєте мінімальний час на ремонт!

 

 

Все для Вашого автомобіля в декілька кліків:

Замовляйте запасні частини швидко та де б Ви не були на сайті https://e-zipavto.com Все, що ми маємо на своїх складах для Вас, на відстані декількох кліків: пошук за каталожним чи VIN-номером автомобіля!

Весь асортимент запасних частин не виходячи з дому:
Весь асортимент запасних частин не виходячи з дому:
icon
Власна служба доставки
icon
Понад 1200 відомих брендів
icon
Індивідуальні консультації в процесі підбору запасних частин
icon
Спеціальні пропозиції саме для Вас
icon
Тільки сертифіковані в Україні запасні частини
icon
Нові надходження на склад щотижня
icon
Більше 1100 компаній-клієнтів

Ми знаємо, як важливо мати партнера, якому можна довіряти, і який може запропонувати практично будь-яку запасну частину для ремонту автомобіля. Лише через мережу автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО щороку ми забезпечуємо ремонт та заміну запасних частин більш ніж на 2 мільярди гривень. Але ж за кожною цифрою стоїть клієнт, який зробив свій вибір на користь надійного партнера і залишився задоволений!