Заміна свічок Радар-Сервіс

Основною задачею свічки запалювання є створення електричного розряду, який спричиняє запалення пальної суміші у камері згоряння циліндра двигуна. Важливо, щоб свічка запалювання працювала належним чином і створювала необхідну потужність іскри на кожному циклі роботи двигуна. Якість іскри безпосередньо впливає на роботу двигуна, оскільки правильний момент запалювання палива в камері згоряння дозволяє досягти максимальної потужності двигуна. Якщо свічка запалювання працює неналежним чином, це може призвести до різних проблем, таких як збільшення витрат палива, неповне згоряння палива з підвищеним викидом газів, втрата потужності та прискорений знос систем автомобіля. Тому важливо слідкувати за станом свічок запалювання та регулярно змінювати їх.

 

 

Ознаки та наслідки несправності свічок 

Якщо в разі діагностики поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем  знайшлися помилки, це може вплинути на нормальне функціонування мотора. Далі можуть постраждати поруч розташовані елементи, що стане причиною складного та дорогого ремонту.

Зниження потужності може призвести до ситуації, коли іскра не здатна ефективно запалити свічку, а це вплине на роботу інших систем. Коли іскра нарешті з'явиться, може виникнути сильний спалах, який викличе детонаційну реакцію. Від цього авто отримає серйозні пошкодження, постраждають не лише свічки, але й сусідні елементи транспортного засобу. 

 

Виявити несправність свічок допоможуть наступні ознаки:

  • зменшена потужність двигуна;
  • збільшена витрата палива;
  • перебої в роботі двигуна при різкому натисканні на газ;
  • зупинка двигуна на високих обертах;
  • тривалий запуск двигуна;
  • нерівномірна робота двигуна навіть при спокійній їзді.

Якщо Ви помітили проблеми з запуском автомобіля, довгий розгін або збільшене споживання палива, або на дисплеї постійно виникають помилки, то слід якнайшвидше звернутися до нас та замовити послугу оперативної заміни свічок. 

 

 

Що очікувати від ремонту машини в АЦ “Радар-Сервіс”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог заводу виробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після візиту до нашого АЦ Ваш транспортний засіб буде працювати без жодних проблем.

Ми працюємо за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 350.