Заміна оливи та рідин Радар-Сервіс

ЦІНИ НА РОБОТИ

Двигун
Олива двигуна+фільтр, Заміна
263.04 грн
МКПП-АКПП
Олива МКПП, Перевірка і Доливка
230.16 грн
Олива МКПП, Заміна
295.92 грн
Олива АКПП, Перевірка і Доливка
394.56 грн
Олива АКПП, Заміна
789.12 грн
Олива АКПП+фільтр, Заміна
1315.20 грн
Гальма
Заміна Гальмівної Рідини (додаткова робота при ремонті гальм) з прокачкою
197.28 грн
Заміна Гальмівної Рідини з прокачкою
394.56 грн

Заміна масляного фільтра та моторного масла є необхідною процедурою та важливим елементом технічного обслуговування автомобіля. Оливи змащують рухомі частини двигуна, запобігаючи їх тертю та зносу, а також позитивно впливають на довговічність роботи двигуна та інших систем автомобіля. З часом масло забруднюється від дії високих температур, залишків горіння палива та інших факторів.

Необхідність заміни масла може бути відображена на приладовій панелі автомобіля, також можна перевірити рівень та стан масла вручну. Якщо масло виглядає забрудненим, мутним або має неприємний запах, то його слід замінити.

 

 

Є кілька чинників, які можуть мати вплив на витрату рідин у Вашому автомобілі:

  • постійні включення та вимкнення різних систем авто;
  • тривале очікування в заторах;
  • різкий старт та раптове гальмування;
  • часте користування не асфальтованими дорогами;
  • рух без попереднього прогрівання двигуна.

 

Типи моторних рідин та їх властивості

Існує багато типів моторних олив, які відрізняються відповідно до потреб двигуна та експлуатаційних умов. Ось деякі з найпоширеніших з них:

  1. Мінеральні моторні оливи. Це найбільш поширений тип моторних олив, виготовлених з базових нафтових фракцій, що піддаються переробці. Вони дешевші, ніж інші типи моторних олив, але не мають такої високої ефективності та довговічності.
  2. Синтетичні моторні оливи. Складаються зі штучно створених молекул, які забезпечують кращу ефективність та довговічність, особливо при високих температурах. Вони також менше забруднюють двигун, мають кращу текучість та зменшують тертя.
  3. Повністю синтетичні моторні оливи. Це найбільш продуктивні типи моторних олив, виготовлених зі спеціально розроблених синтетичних речовин. Вони мають кращу ефективність та довговічність, особливо при високих температурах, і можуть забезпечувати більшу потужність та економію палива.
  4. Напівсинтетичні моторні оливи. Це комбінація мінеральних та синтетичних олив. Вони забезпечують кращий захист при високих температурах, а також меншу витрату палива, ніж мінеральні моторні оливи.
  5. Моторні оливи для дизельних двигунів. Вони розроблені спеціально для дизельних двигунів та відрізняються більшою стійкістю до окислення. Дизельні двигуни мають високі оберти та більшу потужність, тому моторні оливи для них мають спеціальні присадки, які забезпечують кращий захист від зносу деталей двигуна.

 

 

Фахівці АЦ “Радар-Сервіс” здійснять підбір оптимального масла/оливи та інших рідин, проведуть оцінку злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. Оцінити рівень та інші параметри рідин, що використовуються в Вашому авто, можна в автосервісному центрі “Радар-Сервіс”, що розташований в місті Львів на вулиці Стрийській, 350 (біля іподрому).