Заміна колодок та дисків Радар-Сервіс

Вчасна заміна гальмівних колодок та дисків є дуже важливою процедурою для Вашої безпеки та безпеки Ваших пасажирів, а також для довговічності роботи автомобіля. Гальмівна система є однією з найважливіших систем у будь-якому транспортному засобі, тому важливо вести її регулярний контроль та проводити заміну деталей вчасно.

При виборі автосервісу радимо звернути увагу на матеріали та комплектуючі, які використовуються при ремонті автомобіля. Оригінальні запчастини спеціально розроблені та протестовані виробником автомобіля і мають відповідну високу якість.

 

 

Коли Вашому авто потрібна планова перевірка 

Часте застосування нерівномірного гальмування може призвести до швидкого зносу деталей та збільшення частоти відвідувань автомайстерень. Різкі розгони також можуть негативно позначитися на стані Вашого автомобіля, тому варто керувати машиною плавно. При цьому важливо враховувати дорожні умови, спосіб зберігання авто, а також вплив опадів та перепадів температур.

Рекомендується проводити технічний огляд автомобіля кожні 100 000-150 000 кілометрів пробігу, щоб підтримувати його в хорошому стані. Для визначення ступеня зносу диска можна використовувати штангенциркуль. Якщо товщина металу зменшилась на 2-3 мм в порівнянні з початковим значенням, це може свідчити про необхідність звернення до автосервісу.

Необхідно замінювати колодки та диски в разі виявлення дефектів, таких як тріщини, нерівності, іржа на їхній поверхні. Якщо Ви чуєте нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма, то необхідно звернутися до нашого автосервісного центру "Радар-Сервіс" та отримати професійну консультацію від нашого компетентного персоналу.

 

Чи можете Ви самостійно виявляти проблеми з гальмами на своєму автомобілі?

Так, якщо будете прислуховуватися до сигналів, які подає Вам автомобіль. Ось декілька порад, що потрібно робити в разі виникнення проблем та як підтримати власну безпеку на дорозі. 

  1. Якщо Ви помітили будь-які проблеми з гальмівною системою на своєму авто, негайно зупиніть його в безпечному місці. Не продовжуйте рухатися на автомобілі з проблемними з гальмами, це може бути небезпечно. 
  2. Важливо заздалегідь переконатися, що Ви вмієте правильно використовувати екстрене гальмування, щоб зупинити автомобіль в найкоротші терміни у разі потреби.
  3. Щоб уникнути можливих проблем з гальмівною системою, регулярно перевіряйте стан гальмівних колодок та дисків і підтримуйте гальмівну систему у хорошому стані. 
  4. Якщо Ви не впевнені в стані гальмівної системи, звертайтеся до кваліфікованих фахівців для діагностики та ремонту. Вони зможуть виявити будь-які проблеми та вчасно їх виправити, щоб зберегти безпеку на дорозі.

 

 

АЦ "Радар-Сервіс" надає послуги досвідчених майстрів різної спеціалізації. Ми залюбки здійснимо підбір оптимальних колодок та дисків, швидко та якісно встановимо нові та проконсультуємо Вас в разі виникнення будь-яких питань. Наш сервіс знаходиться в місті Львові на вул. Стрийській, 350. За попередньою консультацією телефонуйте за номерами:  

  • +38 (068) 0 118 118
  • +38 (032) 232 12 32