Розвал-схождення 3D Радар-Сервіс

Ціни на розвал-сходження

Встановлення кутів коліс
Перевірка та регулювання кутів встан. коліс
657.60 грн
Перевірка та регулювання кутів встан. зад. віс. коліс
197.28 грн

В АЦ "Радар-Сервіс" професійні майстри пропонують послуги з регулювання кутів установки передніх і задніх коліс для будь-якого виду транспортного засобу. Налаштування правильних кутів коліс є важливим фактором для безпечного та впевненого руху автомобіля на дорозі. Наші експерти виконають розвал-сходження та точно налаштують кути установки коліс відповідно до вимог виробника автомобіля. Це допоможе уникнути деформації шин, зменшити знос їхньої поверхні та гарантувати комфорт та безпеку під час керування автомобілем. Крім того, наші спеціалісти з радістю нададуть кваліфіковану консультацію з інших питань. Якщо Вам потрібна допомога з регулюванням кутів коліс, звертайтеся до АЦ "Радар-Сервіс".

 

 

Як часто звертатися в автомайстерню? 

Колектив сервісного центру "Радар-Сервіс" радить періодично проводити діагностику автомобіля для виявлення можливих проблем з системами та деталями. Рекомендується робити діагностику не рідше, ніж кожні 15-30 тисяч кілометрів пробігу. Власникам нових автомобілів радимо відвідати наш центр після 5 тисяч кілометрів пробігу, оскільки нові деталі поступово притираються під час руху, що призводить до саморегулювання кута коліс. Проте, щоб досягти ідеального налаштування, потрібен фахівець.

Також ми рекомендуємо відвідати наш центр для налаштування коліс під час заміни сезонних покришок, після аварій та наїздів на яму, бордюр і т. д.

 

Діагностика в форматі 3D 

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

В автоцентрі "Радар-Сервіс" використовуються новітні стенди, які дозволяють проводити діагностику транспортного засобу за допомогою спеціальних точок на колесах та створення тривимірної моделі автомобіля. Наші фахівці ретельно аналізують і порівнюють дані, отримані з цих стендів, з тими, які надає завод-виробник в своїх методичних посібниках. Якщо будуть виявлені навіть малі недоліки, наші спеціалісти запропонують коригування геометрії шасі та проведуть необхідні ремонтні роботи. 

 

 

Чекаємо на Вас в нашому автосервісному центрі, який знаходиться у Львові за адресою: вул. Стрийська, 350. Будьте уважні на дорозі та не зволікайте із зверненням до нашої професійної команди в разі необхідності.