Протачування дисків Радар-Сервіс

Якщо у Вас виникли будь-які проблеми з гальмівними дисками, звертайтеся до автосервісного центру "Радар-Сервіс", що знаходиться за адресою: вул. Стрийська, 350, у Львові. Ми з радістю допоможемо Вам вчасно та кваліфіковано вирішити будь-яку проблему з гальмівною системою.

 

 

Як працює гальмівна система?

Гальмівна система автотранспортного засобу складається з гальмівних дисків та гальмівних колодок, які спільно забезпечують зменшення швидкості руху. Під час натискання на гальмівну педаль кінетична енергія перетворюється на теплову, а колодки притискаються до диска, щоб зупинити рух колеса.

Для оптимальної ефективності гальмівної системи диски мають спеціальну вентиляційну систему, яка забезпечує їх швидке охолодження та очищення. Протягом руху диски та колодки "підлаштовуються" один до одного, що призводить до шліфування в процесі їзди. Тому рекомендується гальмувати плавно та повільно протягом перших кількох місяців після придбання нового автомобіля або повної заміни гальмівної системи – для запобігання надмірному зносу дисків та колодок.

 

Що робити при виході з ладу колодок та дисків 

Регулярна перевірка та обслуговування гальмівних колодок та дисків є необхідною мірою для забезпечення ефективної та безпечної роботи гальмівної системи. В разі виявлення пошкоджень слід негайно вжити заходів щодо їх діагностики, ремонту або заміни. Проточування дисків може відкласти повну заміну системи, але у майбутньому доведеться замінити всі компоненти для безпеки на дорозі. Важливо також пам'ятати, що гальмівні системи потребують регулярного обслуговування, включаючи заміну гальмівної рідини та перевірку гідравлічних ліній, щоб забезпечити їх безперебійну роботу та надійність на дорозі.

 

Чому можуть відмовити гальма?

Гальма можуть відмовити з різних причин, наприклад: нерівномірний знос колодок, пошкоджені гальмівні диски, недостатній рівень гальмівної рідини, надмірна втрата рідини, пошкоджені гальмівні шланги, дефекти в системі, теплова деформація гальмівних дисків, проблеми з гальмами, що викликані бічним биттям.

 

Як авто вказує на проблеми гальмівної системи:

  • вібрація та ривки під час гальмування;
  • свистіння або інші неприродні звуки під час роботи гальм;
  • надмірний опір педалі гальма;
  • блокування гальм навіть при легкому натисканні на педаль;
  • нерівномірний знос дисків;
  • шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Чому варто обрати компанію "Радар-Сервіс"?

Ми розуміємо, що гальма є найважливішою складовою безпечної їзди, тому забезпечуємо високу якість та надійність роботи гальмівної системи. Ми встановлюємо сертифіковані диски та колодки, які ідеально підходять один до одного, щоб забезпечити найкращу ефективність гальмування. Якщо у Вас є потреба у заміні цих компонентів, ми з задоволенням допоможемо в цьому питанні.