Обслуговування КПП Радар-Сервіс

Ціни на роботи

МКПП-АКПП
Вижимний підшипник (додаткова операція), Заміна
144.67 грн
Диск зчеплення в зборі та/або корзина (додтакова операція), Заміна
427.44 грн
Вузол маховика (додаткова операція), Заміна
295.92 грн
Циліндр зчепл. в зб. (додаткова операція), Заміна
276.19 грн
Ручка важеля перемикання передач, Заміна
138.10 грн
Важіль КПП в зборі, Заміна
361.68 грн
Трос важеля МКПП, Заміна
295.92 грн
Трос важеля АКПП, Заміна
473.47 грн
МКПП в зборі, Заміна
2301.60 грн
АКПП в зборі, Заміна
3222.24 грн
Карданний вал (додаткова операція), Заміна
526.08 грн
Піввісь передня ліва, Заміна (без з/в колеса)
526.08 грн
Півісь передня права, Заміна (без з/в колеса)
624.72 грн
Пильник передньої півосі зовнішній, Заміна (Додаткова операція)
263.04 грн
Пильник передньої півосі внутрішній, Заміна (Додаткова операція)
460.32 грн
Сальник півосі, Заміна (Додаткова операція)
98.64 грн
Олива МКПП, Перевірка і Доливка
230.16 грн
Олива МКПП, Заміна
295.92 грн
Олива АКПП, Перевірка і Доливка
394.56 грн
Олива АКПП, Заміна
789.12 грн
Олива АКПП+фільтр, Заміна
1315.20 грн

Коробка передач є необхідною складовою трансмісії автомобіля, яка забезпечує передачу потужності від двигуна внутрішнього згоряння до коліс. Кожен тип коробки має свій діапазон частоти крутного моменту, який відповідає за оптимальну роботу при різних умовах руху. В залежності від моделі, коробки передач можуть мати різну кількість передач і механізми перемикання, такі як ручний або автоматичний. Важливо правильно використовувати коробку передач, оскільки невірно вибрана передача може призвести до збільшення витрат палива та зносу деталей КПП.

 

 

Коробка передач автомобіля повинна відповідати таким вимогам:

  • забезпечення високих показників тягово-швидкісних характеристик автомобіля;
  • легкість та зручність управління;
  • високий коефіцієнт корисної дії;
  • низький рівень шуму під час роботи;
  • надійність;
  • компактні розміри.

 

Типи та відмінності коробок передач

На ринку існує три основні типи коробок передач: ступінчасті, безступінчасті та комбіновані. Кожен з цих типів має свої відмінності та переваги.

Ступінчастий тип коробки передач є традиційним варіантом (механічна коробка передач), який керується вручну. До цього типу відноситься й система “робот”, котра також використовує механічний тип керування, але є більш простою в управлінні та більш сучасною.

Безступінчастий тип коробки (варіатор) має чотири режими перемикання передач і дві педалі, що дуже нагадує автоматичну коробку передач. Варіатори зазвичай встановлюють на компактні малолітражні автомобілі. 

Комбінований тип коробки передач має автоматичну систему перемикання швидкостей, в якій зчеплення здійснюється за допомогою гідротрансформатора. Сучасні автоматичні коробки передач можуть мати до восьми швидкостей та забезпечують плавне перемикання передач і високу надійність системи. Однак їх слід обережно експлуатувати на грунтовках через можливість перегріву та ризик поломок.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Радар-Сервіс”

Щоб забезпечити найкращу роботу коробки передач, необхідно проводити регулярне технічне обслуговування. Важливо періодично перевіряти рівень мастила, щоб вчасно виявити будь-які проблеми з системою та запобігти можливим збоям під час руху.

Одним з ключових факторів для ефективної роботи коробки передач є регулярна заміна мастила в КПП. Відпрацьоване мастило може забруднити внутрішню поверхню коробки, тому перед заміною її необхідно ретельно очистити. Мінеральна олива – найкращий варіант для цієї процедури, оскільки вона не тільки забезпечує якісне очищення, але і зменшує ризик подальшого забруднення.

 

 

Ми готові допомогти Вам у виборі найкращої марки та типу мастила для Вашого авто. Наша команда проводить професійний ремонт коробок передач з використанням сучасного обладнання, а кваліфіковані майстри пройшли спеціальну підготовку для виконання таких робіт. Ми знаходимося за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 350, і будемо раді допомогти Вам з будь-якими питаннями. Номер для зв'язку: +38 (068) 0 118 118.