Новини
12.09.2011

Chery презентувала 4 нові моделі на Столичному автошоу

Новий сезон автомобільних продажів урочисто відкритий. Щорічне Столичне автошоу вже восьмий раз збирає в «Автоцентрі на Столичному» основних гравців автомобільного ринку і автолюбителів, а також усіх, хто залучений в автомобільну культуру.

08.09.2011

Автомобілі ЗАЗ доступні в кредит від 35 грн. на день.

Дистриб’юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» робить все можливе, аби клієнт отримав більше, а витрачав менше. Ось і зараз завдяки плідній співпраці «АвтоЗАЗ-сервіс» зі стабільними та надійним партнером ПАТ «ПРОФІН БАНК» спеціально до Столичного Автошоу підготувала вигідну кредитну пропозицію.

08.09.2011

Столичне Автошоу-2011. Чим порадує нас ЗАЗ?

Об'єднуючи «два в одному», автовиставку і захоплююче свято, під час Столичного Автошоу дистриб’юторська компанія «АвтоЗАЗ-сервіс» представить публіці тюнінгований ЗАЗ Forza, Forza в кузові хетчбек, Sens із заводським ГБО, експозицію таксопарку майбутнього і всю модельну лінійку бренду ЗАЗ!

06.09.2011

Оголошено старт продажів ЗАЗ Forza в кузові хетчбек!

Увага! Стартував продаж ЗАЗ Forza в кузові хетчбек. Тепер побачити і оцінити новомодну Forza у вишуканому та молодіжному варіанті - кузові хетчбек може кожен: досить відвідати найближчий автосалон найширшої в Україну дилерській мережі «АвтоЗАЗ-сервіс».

05.09.2011

Chevrolet Aveo нового покоління і Chevrolet Orlando отримали максимальні 5 зірок у EuroNCAP

Цюріх. Новий хетчбек Chevrolet Aveo і 7-місний сімейний мінівен Orlando отримали максимальні 5 зірок в незалежному рейтингу безпеки Європейської програми оцінки нових автомобілів (EuroNCAP), що опублікувала результати останніх тестів.